Reference

Vzhledem k stále rostoucímu počtu uživatelů našeho softwaru jak v Čechách, tak na Slovensku, zde neuvádíme všechny uživatele, ale pouze některé z nich. Aktuálně je náš software v ČR a SR používán u 42 tesařských CNC strojů!

atrium ATRIUM s.r.o. – přední dodavatel montovaných nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb v České republice a na Slovensku. Zpracovává více než 80 domů za rok.
alfahaus ALFAHAUS s.r.o. – specialista na výrobu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb – montované domy, rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Nízkoeenergetické domy projektují na míru dle individuálních požadavků zákazníků.
avanta Avanta Systeme spol. s r.o. – výstavba montovaných dřevostaveb v jedinečném systému výstavby jménem Avanta Systeme.
architechwood1 ArchiTechWood. s r.o. – projekční kancelář.
bios BIOS s.r.o. – tradiční výrobce a dodavatel střešních konstrukcí – více než čtyřicet let výroby dřevěných vazníků znamená nejdelší tradici tohoto výrobního oboru v Evropě.
bpp BPP s.r.o. – výroba dřevostaveb, krovů, dřevěných chatek, přístřešků apod. Výroba na CNC Hundegger K3i.
cecolegno CECOLEGNO s.r.o. – trading, zprostředkování a realizace staveb založených na lepeném dřevěném skeletu, za použití nejmodernějších dřevomateriálů s užitnými vlastnostmi a s kvalitou pro 21. století.
celet CELET s.r.o. – výrobce montovaných dřevostaveb.
certiko Certiko s.r.o. – výroba a výstavba nízkoenergetických montovaných dřevěných domů i nebytových staveb.
damstavby DAM-STAVBY s.r.o. – dřevostavby, montované a nízkoenergetické domy na klíč. Výroba na CNC Uniteam.
dekmetal DEKMETAL s.r.o. – zabývá se výrobou a dodávkami plechových střešních a fasádních systémů včetně zakázkové výroby z plechu.
dekwood DEKTRADE divize DEKWOOD – tesařské konstrukce. Výroba na CNC Hundegger K2i.
Dřevoprofil s.r.o.- stěny dřevostaveb, krovy, vazníky, pila. Výroba na CNC Hundegger SC3 a Weinmann stěnové centrum
okal DFH Haus s.r.o. (OKAL) – nízkoenergetické dřevostavby, 85 000 postavených domů v západní Evropě. OKAL je renomovanou značkou na evropském stavebním trhu přes 80 let. Výroba na CNC Hundegger K2 a Hundegger SC3.
defita DEFITA s.r.o. – dřevostavby, dětská hřiště, pilařská výroba.
domeczech DOMECZECH s.r.o. – montované sendvičové dřevostavby.
domov DOM-OV SLOVENSKO s.r.o. – návrh, projektování a realizace nízkoenergetických a pasivních staveb.
domydnes DOMY D.N.E.S. s.r.o. – dřevěné nízkoenergetické ekologické stavby typové i individuální. Výroba na CNC Soukup Crossline.
dorr DÖRR STŘECHY s.r.o. – tesařské konstrukce, pokrývyčské a klempířské práce.
dosi DOSI s.r.o. – hlavní náplní je provádění pozemních staveb,jejich rekonstrukcí, drobnějších oprav a recyklací stavebních sutí.
drevosen DREVOSEN s.r.o. – výroba montovaných nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb, pilařská výroba.
drevstavslovakia DREVSTAV SLOVAKIA spol. s r.o. – nízkoenergetické a pasivní dřevostavby.
drevoartikl DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. – dětská hřiště, sportoviště, zakázková truhlářská výroba. Výroba na CNC Hundegger SC3.
wimmer DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o. – společnosti je zaměřena na zpracování dřeva, terasy, altány, pergoly,zahradní nábytek, garážová stání, plotové prvky a zahradní domky a chatky až po samotné dřevostavby. Výroba na CNC Hundegger K2
ecomodula Ecomodula s.r.o. – je významným výrobcem prefabrikovaných panelů a standardizovaných komponentů pro dřevostavby. Staví rodinné domy, administrativní a obchodní budovy, školy – sociální stavby, rekreační objekty a průmyslové haly. Výroba na CNC Weinmann.
ekopanely EKOPANELY SERVIS s.r.o. – výrobce nízkoenergetických dřevostaveb, pasivních dřevostaveb, nulových domů a ekopanelů pro opláštění.
elk ELK s.r.o. – jednička na evropském trhu mezi výrobci dřevostaveb, montovaných nízkoenergetických a pasivních domů a srubů.
empate EMPATE s.r.o. – se specializuje na výrobu moderních schodišť a zábradlí.
ESKOL s.r.o. – výroba prefabrikovaných konštrukčných prvkov (drevených väzníkov) spájaných kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi a výrobou drevených konštrukcií prostredníctvom CNC Hundegger SpeedCut.
eurodach EURODACH s.r.o. – se specializuje na oblast dřevěných krovů, vazníkových konstrukcí, CNC opracování dřeva a kompletní dodávky střech, včetně softwarového návrhu a zpracování. Výroba na CNC Hundegger SC3.
fhs Frisch Holz-Systembau s.r.o. – dodavatel schodišť a zábradlí. Výroba na truhlářském CNC – SCM.
fortna Fortnastav s.r.o. – experti na krovy, střechy a dřevostavby.zajišťování stavebních oprav, rekonstrukcí a modernizací stávajících objektů včetně náležitých odborných posouzení.
konrad F. Konrád s.r.o. – dřevostavby od zahradních domků, pergol a zahradních altánů přes garážová stání, prodejní stánky až po velké dřevostavby rodinných domů.
gasparik Gasparik s.r.o. – roubené stavby, dřevostavby, pilařská výroba. Výroba na CNC Hundegger K2i.
goben GOBEN s.r.o. – dodávku a montáž krovů, stejně tak jako příhradových vazníků, rodinných domů, roubenek. Výroba na CNC Hundegger K2i.
gradient Gradient spol. s r.o. – originální hrázděné domy.
gretes Gretes s.r.o. – kompletní dodávky střech vč. klempířských a pokrývačských prací. Dále provádí truhlářskou výrobu plotů, dveří, altánů atd., pilařskou výrobu, drobné stavby.
haas Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. – dřevěné konstrukce, výstavab rodinných a bytových domů v běžném, nízkoenergetickém i pasivním standardu. Výroba na CNC Hundegger K2 a Hundegger P10.
havlicek Firma Petr Havlíček – Luxusní interiéry a schody
hkdrestav HK-DŘESTAV s.r.o. – výroba montovaných dřevostaveb v pasivním a nízkoenergetickém standardu. Výroba cca 80 domů ročně.
hoprog Hoprog, spol. s r.o. – pilařská výroba a tesařství. Výroba na CNC Uniteam Covertek.
hlc H.L.C. spol. s r.o. – nízkoenergetické a pasivní dřevostavby.
hoffmann Jan Hoffmann – truhlářství – schodiště, drobné dřevostavby, nábytek. Výroba na truhlářském CNC SCM.
iq-konstrukt IQ KONSTRUKT s.r.o. – firma se zabývá návrhem, výrobou a montáží široké škály dřevěných konstrukcí jakými jsou zejména konstrukce krovů, dřevostavby, altány, zimní zahrady, zemědělské a atypické konstrukce a mnoho dalších. Výroba na CNC ESSETRE.
ivplzen I.V. spol. s r.o. – montované dřevostavby vyráběné na zakázku či typové, roubenky, krovy a tesařské konstrukce, vazníky, zemědělské a průmyslové stavby. pilařská výroba. Výroba na CNC Hundegger K2.
jakub Jakub schody – výroba celodřevěných samonosných schodišť, obklady betonových schodišť, kombinovaných s kovem, samostatných zábradlí, madel a výplní.
jk-plus JK plus s.r.o. – zakázková výroba schodišť.
kasper KASPER CZ s.r.o. – dřevostavby, krovy, vazníky, lepené lamelové konstrukce. Výroba na CNC Hundegger K2i-1250.
kasalovapila Kasalova pila s.r.o. – výrobce dřevěných konstrukcí, krovů, příhradových vzníků, střešních a stropních panelů pro zahraničního výrobce dřevěných montovaných domů. Výroba na CNC Hundegger K2i, výroba na CNC Hundegger SC3.
kbl KBL s.r.o. – krovy, dřevostavby, roubené stavby, drobné stavby, projekce. Výroba na CNC Hundegger K2i.
kkomplet K KOMPLET – střechy s.r.o. – kompletní služby se specializací na pokrývačské a klempířské práce a na dodávku a montáž tesařských vázaných konstrukcí a příhradových vazníků.
kolarasyn Kolář a Syn s.r.o. – výrobky v oblasti kovovýroby-ocelové konstrukce, balkonová zábradlí, ztužení půdních vestaveb, pergoly, přístřešky schody.
koma KOMA MODULAR s.r.o. – výrobce obytných, sanitárních, speciálních a nízkoenergetických modulů. Výroba na CNC Weinmann WBS 120 a Weinmann WEM 100.
komarek Komárek s.r.o. – výroba tesařských konstrukcí, dřevostaveb, roubených staveb, altánů, pergol. Výroba na CNC Hundegger K2i.
kontrakting KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o. – krovy, dřevostavby, vazníky, lepené obloukové konstrukce CLT panely.
kos Koš a spol s.r.o. – od návrhu konstrukce, statického posouzení až po samotnou dodávku střešních konstrukcí, pilařská výroba.
kozeluha KOŽELUHA – ČESKÝ TRUHLÁŘ s.r.o. – dřevostavby, schody, nábytek.
kratochvil KRATOCHVÍL – krovy, dřevostavby, pergoly, garážová stání, konstrukce a opravy atypických krovů, rekonstrukce krovů historických objektů.
krolan KROLAN s.r.o. – kompletní realizace střech. Výroba na CNC Hundegger K1.
kudrlicka KUDRLIČKA s.r.o. – tesařské, klempířské a pokrývačské práce.
lukavec Ing. Jakub Lukavec – Statika dřevěných konstrukcí.
lawers  LAWERS Ekodomy s.r.o. – nízkoenergetické i pasivní dřevostavby, individuální projekty
medok Medok – se zaměřuje na obrábění, zpracování a produkci dřeva která je opracovávána na tesařskem CNC. Výroba na CNC Hundegger K2.
mertl Mertl konstrukce – tesařské konstrukce a dřevostavby, střechy na klíč. Výroba na CNC Hundegger K2.
moslit MOSLIT s.r.o. – tesařské, pokrývačské a klempířské práce.
vmotka Vojtěch Moťka – výroba a montáž vázaných krovů novostaveb, repliky a opravy krovů na historických objektech, výstavba masivních dřevostaveb, roubenek, srubů a všech atypických konstrukcí ze dřeva.
nerusil Nerušil s.r.o. pokrývačské, klempířské, tesařské a izolatérské práce.
nema NEMA, spol. s r.o. – dřevostavby, roubené stavby,střešní konstrukce, pilařská výroba. Výroba na 2 CNC Hundegger K2i, Hundegger SC3 a Weinmann stěnovém centru.
novak NOVÁK střechy na klíč – tesařske konstrukce a střechy na klíč.
palis PALIS Plzeň, spol. s r.o. – vyrábí dřevostavby, prvky zahradní architektury, dětská hřiště apod.
panoramaprojekt PANORAMA PROJEKT s.r.o. – nízkoenergetické dřevostavby.
pergolykucera PERGOLY KUČERA – Přesné zahradní dřevostavby, atypická výroba na míru.
pilamartinice PILA MARTINICE s.r.o. – krovy, dřevostavby, haly a stáje, roubenky, drobné stavby, pilařská výroba. Výroba na CNC Hundegger K2i.
prvni-chodska První Chodská s.r.o.  – …prostě specialisté na střechy… Výroba na CNC Hundegger K2i
purlive  Purlive s.r.o. – Montované a modulární dřevostavby se systémem SIP (Structural Insulated Panel)
quickhaus QUICKHAUS s.r.o. – výrobce montovaných dřevostaveb v nízkoenergetickém i pasivním standardu.
stavby-z-dreva R.J.R., s.r.o. – montované dřevostavby, sruby, střechy a vazníky. Výroba na CNC Stromab a Autoblox, výroba na CNC Hundegger K2i.
ROOFS CZ Group a.s. – dřevostavby, střechy, půdní vestavby
sluka Schodiště Libor SLUKA – zakázková výroba samonosných dřevěných schodišť.
strechy92 Střechy 92, s.r.o. – příhradové vazníky, střešní vazníky, klasické krovy, dřevěné konstrukce obráběné na CNC stroji a ostatní tesařské konstrukce, dřevěné lepené vazníky a konstrukce z lepeného lamelového dřeva. Výroba na CNC Hundegger SC3.
stavmex STAVMEX Komjatice s.r.o. – dřevovýroba. Výroba na CNC Hundegger K2i a Hundegger SC3.
strechycs Střechy Čermák – Šturma – od studie přes projekt až po střechu na klíč.
strechyzako Střechy ZAKO s.r.o. – tesařství, klempířství a pokrývačství
svacina Petr Svačina – Tesařství Svačina – se specializuje na veškeré tesařské práce – krovy, dřevostavby, srubové stavby apod.
skorpil ŠKORPIL s.r.o. – Projekce, statika, realizace dřevostaveb.
srutek Ing. Zbyněk Šrůtek – projekce, statika – individuální a komplexní přístup podložený dlouholetými praktickými zkušenostmi z oblasti dřevěných konstrukcí.
tauber Tauber s.r.o. – firma zaoberajúca sa výstavbou, opravami a rekonštrukciou striech budov bytovej, komunálnej aj priemyselnej vystavby. Výroba na CNC Uniteam.
tesmen TESMEN společnost s.r.o. – tesařství, pokrývačství, klempířství, pilařská výroba.
tichy Tesařství Václav Tichý – výroby krovů, altánů a dřevěných, tesařsky vázaných konstrukcí. Výroba na CNC Hundegger K2.
zapletal Tesařství Marek Zapletal – působí v oblasti veškerých tesařských prací – krovy, sruby, dřevostavby, klempířské a pokrývačské práce.
kotik Tesařství Jiří Kotík – tesařské konstrukce. Výroba na CNC Hundegger K2.
krejci TESAŘSTVÍ KREJČÍ ROMAN – tesařské konstrukce pro novostavby, historické budovy, dřevodomky, altány, pergoly, speciální stavby. Výroba na CNC Hundegger K1.
tfh TFH dřevěné skeletové domy s.r.o. – dřevěné domy v těžkém a lehkém dřevěném skeletovém systému.
kulhanek V+L KULHÁNEK – Zakázková výroba schodišť, schodišťová zábradlí, projekty a šablony schodišť, CNC frézování schodišť. Výroba na truhlářském CNC Sahos.
valassko-schody Valašsko s.r.o. – výroba kvalitních dřevěných samonosných schodišť, dřevěných balkónových zábradlí a dřevěných obkladů betonových schodišť. Výroba na truhlářském CNC Homag.
variovila Vario Vila s.r.o. – nabídka dřevěných domů od jednodušších staveb po vícegenerační objekty, od typicky české architektury až po velmi moderní a současná architektonická řešení.
vexta-domy VEXTA s.r.o. – výstavba typizovaných domů VEXTA (s projekty od firmy VYŠEHRAD atelier), rodinné domy projektované firmou G SERVIS, individuální projekty.
woodprogres WOODPROGRESS s.r.o. – se specializuje na dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy na bázi dřeva
vysehrad Vyšehrad atelier s.r.o. – Náplní práce je široké spektrum témat v oblasti navrhování novostaveb, rekonstrukcí, interiérů, designu, urbanismu a územního plánování. Každý projekt je řešen individuálně se snahou o nalezení nového a často netradičního řešení.
zelene-domky Zelené domky.cz, s.r.o. – Opravdový nízkoenergetický a pasivní dům, stavěný podle nejnovějších, ověřených postupů.
zio Christos ZIOPULOS – tesařství ZIO – dodávka a montáž střešních konstrukcí
zako Tesařství ŽAKO s.r.o. – roubenky, dřevostavby, krovy a další stavby ze dřeva