Výstupy na CNC stroje

CNC pro tesařské provozy a výroby stěn

SEMA Software je v současné době nejvíce využívaným softwarem ve spojení s tesařskými CNC centry na území ČR a SR. Celkem zde zásobuje daty již 42 tesařských CNC strojů.

Vlastníci licence našeho programu tak mají možnost zadat si výrobu u některého z majitelů CNC centra bez nutnosti vlastnit modul určený pro výstup dat. Většina z těchto výrobců k tomu ještě nabízí zvýhodněné podmínky pro uživatele SEMA.

Software má přímý výstup na tesařská obráběcí centra a střílecí mosty předních světových výrobců (např. Hundegger P8, P10, K1, K2, K3, SpeedCut, PBA, dále Uniteam, Weinmann, CMS, EGA, Essetre, Krüsi, Schmidler, Stromab, Bajler&Zembrod, Burmek SPL 160.1, Burmek 270.3, Burmek 270.4, Mafell ABA, Schmidler POT, Schmidler B&R a stejně tak jako i na CNC stroje pro výrobce schodišť.

K přenosu dat se používají formáty BTL, BVN, BVX, WUP…

CNC stroje pro výrobce schodů

Komplexní řešení od návrhu až po výrobní data na CNC stroje předních výrobců díky jen několika kliknutím s novým systémem SEMA Connect.

CNC pro klempířské systémy

Datové propojení na automatické ohýbačky a profilovací stroje. Aktuálně obousměrné propojení se softwarem S-touch firmy Schechtl. Propojení na další dodavatele se připravuje, bližší informace na dotaz.